R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
oluss89 
Przejeżdżał przez Wieluń
:-)


Pomogła: 1 raz
Wiek: 34
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 74
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-16, 14:41   

red napisał/a:
jolka2945 napisał/a:
mam pytanie gdzie można dostać w Wieluniu ładne i w miare tanie zaproszenia ślubne
Pozdrawiam:)
Najtaniej będzie chyba zrobić samodzielnie.

samoemu jest bardzo ciężko zrobić zaproszenia :)
ja osobiscie mam zrobiony projekt całego zaprosenia. ale boje się ze z drukowaniem, czy rozmieszczeniem tekst tak by był on odpowiednio do zagięć ułożyny nie podołam, a z drukowaniem nie podoła moja drukarka;)
aczkolwie,, jeśli tylko mi się uda samej zrobić zaproszenia, winietki czy zawieszki na wódkę to bede z siebie bardzo dumna, bo to taki wkład własny do ślubu;)
najpierw poszukam po osobacvh ktore się takimi rzeczami zajmują, a pozniej oblicze czy taniej wyjdzie samemu czy drożej, czy też na jedno z ceną :)
na allegro boję się zamawiać, ponieważ dużo czytałam o pomyłkach w druku, kolorach, itp.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-16, 17:40   

Jeśli zwykły biały papier 300g satyna, druk + bigowanie (zagięcie) to zapraszam do Hybrydy na św. Barbary 4c. Powołaj się na forum.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Monika 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 9 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 239
Piwa: 1/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-17, 09:06   

Korzystałam z usług fotografa T.Wilczkiewicza (robił mi zdjęcia córki w plenerze) i jestem bardzo zadowolona. Zdjęcia były tak cudne, że zamiast wybrać 10 ujęć, wybraliśmy prawie 30. Gorąco polecam, facet zna się na tym co robi!
Pytałam też u Pabisiaka, ale krzyknął mi dwa razy wyższą cenę. Wiem, że też jest dobry, ale cena zwyciężyła :)
Jeśli chodzi o zaproszenia - zamawiałam na allegro zaproszenia na chrzciny, nie było żadych pomyłek (ani w druku, ani w wybranym papierze). Nawet jeśli się pomylą, to zamówcie na tyle wcześnie, zeby można było reklamować i czekać na dosłanie poprawionych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-17, 10:20   

oluss89 napisał/a:
red napisał/a:
jolka2945 napisał/a:
mam pytanie gdzie można dostać w Wieluniu ładne i w miare tanie zaproszenia ślubne
Pozdrawiam:)
Najtaniej będzie chyba zrobić samodzielnie.

samoemu jest bardzo ciężko zrobić zaproszenia :)


Ja robiłam sama, zaproszenia, winietki, wizytówki i wszystkie inne dekoracje na wesele. Nie widzę w tym nic trudnego :) Moje zaproszenia ozdabiane były koronką, wiec najtaniej nie wyszło, ale duma przy rozdawaniu jak wszyscy się zachwycają wykonaniem i wzorem, bezcenna :)

Jedyny problem miałam z wycięciem wewnętrznej kartki z zaproszenia i w tym miejscu muszę jeszcze raz podziękować koledze Ferbikowi za koleżeńską pomoc :)
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
oluss89 
Przejeżdżał przez Wieluń
:-)


Pomogła: 1 raz
Wiek: 34
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 74
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-17, 14:29   

Basia, wiesz nie każdy ma zdolności manualne i chęci :) allegro to naprawdę wygoda;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
leonkunik 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 42
Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-06-24, 13:50   

A co sądzicie o sali w ośrodku KALINA w drobnicach??? był tam ktoś???? jakie mają jedzenie??? czy obsługa daje rade???? jak oceniacie tel lokal w skali 1-5
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wwwsklepakordpl 
Dojeżdża PKSem
Sklep Muzyczny AKORD



Pomógł: 5 razy
Wiek: 24
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 173
Skąd: Łubnice woj. łódzkie
Wysłany: 2013-06-24, 20:38   

jolka2945 napisał/a:
mam pytanie gdzie można dostać w Wieluniu ładne i w miare tanie zaproszenia ślubne
Pozdrawiam:)

Proszę przejrzeć ofert: https://www.facebook.com/...eWielun?fref=ts
_________________
www.sklepakord.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mat3u5z 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 35
Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-25, 18:02   

Czy ktoś coś wie na temat nowej sali weselnej w grębieniu? Podobno z noclegami. Czy ma ktoś tam kontakt?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sara* 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Wieluń i okolice
Wysłany: 2013-06-25, 19:43   

leonkunik napisał/a:
A co sądzicie o sali w ośrodku KALINA w drobnicach??? był tam ktoś???? jakie mają jedzenie??? czy obsługa daje rade???? jak oceniacie tel lokal w skali 1-5


Dołączam do pytania o Drobnice. Czy może wie ktoś, ile osób zmieści ta sala?? (planuję wesele na 160 osób)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-25, 20:32   

Byłem w październiku zeszłego roku. Nie mam zarzutów, wszystko podawane w rytmie i smacznie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
scottie 
Przejeżdżał przez Wieluń



Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 54
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-25, 22:59   

Sara* napisał/a:
Dołączam do pytania o Drobnice. Czy może wie ktoś, ile osób zmieści ta sala?? (planuję wesele na 160 osób)


Trochę dużo jak na "Kalinę". Ośrodek posiada okrągłe stoły po 10-12 osób.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
nhandu 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 51
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-26, 10:14   

leonkunik napisał/a:
A co sądzicie o sali w ośrodku KALINA w drobnicach??? był tam ktoś???? jakie mają jedzenie??? czy obsługa daje rade???? jak oceniacie tel lokal w skali 1-5


Bylem ok. 1,5roku temu. W sumie jedzenie nie było złe ale poziom obsugi jak dla mnie kiepski. Pani rozwożąca alkohol w "marketowym" wózku i dolewająca alkohol do kieliszków bawiących się gości (jak zostało coś na dnie flaszeczki żeby czasem nie musiała chyba dwa razy chodzić?)- jak dla mnie to niski poziom. Z tego co pamiętam wogóle obsługa nie była za dobra (w porównaniu z Symfonia czy Zieloną Werandą) Mnie osobiście to bardzo zostało w pamięci. Tak jak już zostało napisane spory plus za okrągłe stoły- to bardzo fajne rozwiązanie...
Ogólnie to ja osobiście po tym co zobaczyłem nie chciał bym robić tam wesela...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sara* 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Wieluń i okolice
Wysłany: 2013-06-26, 20:17   

Dziękuję Wam wszytskim za informację. Z tą salą rzeczywiście może być problem-lecz w okolicy niewiele jest dużych lokali, takich na min. 160 osób.

Przy okazji zapytam o zespoły.
Ktoś pisał tu już o Impulsie z Praszki- a dokładnie, że zespół "nie wszędzie się sprawdzi", o co chodzi? :)
Zainteresował mnie tez Ad'libitum z Bełchatowa. Słuchając demo mam jednak wrażenie, że strasznie wolno oni grają. Wydaje mi się, czy coś w tym jest? Może ktoś ich słyszał na żywo?
Dzięki za pomoc!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
niemampomyslu 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-26, 21:31   

Sara, sala CPO w Masłowicach jest na 200 osób ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-26, 23:12   

Sara* napisał/a:

Dołączam do pytania o Drobnice. Czy może wie ktoś, ile osób zmieści ta sala?? (planuję wesele na 160 osób)
Byłem tam na weselu kilka lat temu i było bardzo fajnie. Dobre jedzenie, fajna obsługa. Jednak 160 osób tam nie widzę - może gdyby zamienić okrągłe stoły na prostokątne to może jako tako, ale i tak szukałbym czegoś większego.
Sara* napisał/a:
Przy okazji zapytam o zespoły.
Ktoś pisał tu już o Impulsie z Praszki- a dokładnie, że zespół "nie wszędzie się sprawdzi", o co chodzi? :)
Zainteresował mnie tez Ad'libitum z Bełchatowa. Słuchając demo mam jednak wrażenie, że strasznie wolno oni grają. Wydaje mi się, czy coś w tym jest? Może ktoś ich słyszał na żywo?
IMPULS gra repertuar, który nie każdemu przypadnie do gustu. Mnie osobiście się podoba (a zaliczyłem z nimi 3 wesela i sylwestra w ciągu ostatnich 3 lat) ale wiem, że fani disco polo mogą być zawiedzeni.
AdLibitum grał na mojej studniówce. Grali super, muza na żywo, solówki na gitarze między ludźmi. Ale to było prawie 15 lat temu i sporo mogło się zmienić. Chociaż w tamtych czasach był to dla mnie zespół nr 1.

Co do deklarowanej pojemności sali to radzę się dobrze upewnić. Każdy właściciel deklaruje że zmieści tłumy, a w rzeczywistości wchodzi mniej osób albo przy maximum jest masakryczny ścisk.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW