R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
anek 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 54
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-27, 21:20   

W Kalinie byłam kilka razy na imprezach. Ostatnio na sylwestra i komunii. Jak dla mnie jedzenie zawsze pycha, a z obsługą rzeczywiście różnie bywało. A propos pytania czy sala pomieści 160 osób.. Pomieści na pewno, ale może być ciasno. Na sylwestra było, nie pamiętam dokładnie 180 lub 190 osób i przy pierwszym tańcu, gdy prawie wszyscy wyszli na parkiet był mega ścisk.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mat3u5z 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 35
Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-28, 10:10   

[quote="leonkunik"]A co sądzicie o sali w ośrodku KALINA w drobnicach??? był tam ktoś???? jakie mają jedzenie??? czy obsługa daje rade???? jak oceniacie tel lokal w skali 1-5


sala bardzo ładna, duża i okrągłe stoliki robią duży plus, okolica fajna,znajoma tam często na weselach była i bardzo chwaliła, przy 180 byłby ścisk ale może 160 już tak źle nie powinno być zresztą warto zobaczyć....a na kiedy planujesz wesele ? bo my bardzo tam chcieliśmy ale ze względów osobistych musimy to odłożyć;;/ i chętnie oddamy termin
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sara* 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Wieluń i okolice
Wysłany: 2013-07-01, 19:08   

Dzięki wszystkim za info! Będziemy musieli przemysleć te Drobnice, choć bylismy już na nie nastawieni. Sprawdzimy Masłowice, skoro piszecie, że sala jest duża. Jest jeszcze Perła w Działoszynie, może o niej coś wiecie?:)
mat3u5z - planujemy wesele na 2014 rok, jakby co to się odezwę, dzięki za propozycję:)

I jeszcze jedno pytanie: red, jaki repertuar gra więc Impuls? Biesiadę, pop, rock, hity lat 70-80-90?:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
nhandu 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 51
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-01, 23:46   

Sara, spróbuj w Zielonej Werandzie, w zeszłym roku mój szwagier robił tam wesele i w ogólnym rozrachunku nie wyszło jakoś drożej niż w okolicznych salach a naprawdę jakość robi tam wrażenie zarówno jedzenia jak i obsługi, byłem tam na 4 imprezach w zeszłym roku i na każdej było o.k. no i wielkościowo spokojnie da radę... Fajny poziom jest też w Symfoni ale tamta sala chyba nie pomieści aż tylu gości...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-02, 00:41   

czy w werandzie w porównaniu do innych sal wychodzi podobnie cenowo to bym sie pospierał.
chcesz mieć wesele w okolicach 200 osób to odpuść sobie Masłowice, no chyba że u męża na kolanach chcesz siedzieć ;)
bardzo przyjemna sala jest tutaj gro .
jest to miejscowość pod Widawą. Duża sala jest tez podobno w Praszce (werona??, nie mam pewności). Pisze podobno bo nie widziałem.
na początek proponował bym uderzyć do tych miejsc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
epa 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 44
Skąd: pabianice
Wysłany: 2013-07-02, 01:22   

Co do Zielonej Werandy to potwierdzam słowa nhandu. Miałem tam swoje wesele :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mewa 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: wielun
Wysłany: 2013-07-02, 12:36   

Sara* napisał/a:
Dzięki wszystkim za info! Będziemy musieli przemysleć te Drobnice, choć bylismy już na nie nastawieni. Sprawdzimy Masłowice, skoro piszecie, że sala jest duża. Jest jeszcze Perła w Działoszynie, może o niej coś wiecie?:)
mat3u5z - planujemy wesele na 2014 rok, jakby co to się odezwę, dzięki za propozycję:)

I jeszcze jedno pytanie: red, jaki repertuar gra więc Impuls? Biesiadę, pop, rock, hity lat 70-80-90?:)


my zdecydowalismy sie na wesele w Kalinie w przyszłym roku. ładna sala (okrągłe stoły po 12- 14 osób) kilka znajomych polecało ten lokal. w porównaniu do innych miejsc to za taką samą cenę jest tam dwa razy więcej jedzenia, bo o ile dobrze pamietam około 9 dań. Ale jesli nie macie już zaklepanego miejsca to może być ciężko z wolnym terminem. my zamawialiśmy jakieś 3 miesiące temu i miała wolne wtedy tylko 3 terminy na 2014 rok.

jeśli chodzi o perłę w Działoszynie to sala prześliczna, jedzenie takie sobie i z terminami tez cięzko http://www.perła-działosz...rminy-2014.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sara* 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Wieluń i okolice
Wysłany: 2013-07-02, 14:10   

Z terminami ciężko na 2014, ale na póżniejszą jesień zazwyczaj wszędzie znajdzie się jakieś miejsce :)

Zielona Weranda jest piękna, ale odrzuciliśmy ją ze względu na fakt, że wesele (ze względu na ilość gości) odbywałoby się na dwóch, oczywiście połączonych, salach: w jednej byłyby stoły, w drugiej tańce.
Symfonia niestety jest za mała.
Czekam na narzeczonego i sprawdzimy tę Perłę, choć nic o niej nie słyszłam i obawiam się, z tego co piszecie to słusznie, o jedzenie.

Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie! :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-02, 23:17   

Sara*, PW poszło.
Co do ilości gości i wielkości sali to radzę dobrze się zastanowić, bo często z tych proszonych 200 gości zostaje 150 albo i mniej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Sara* 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Wieluń i okolice
Wysłany: 2013-07-03, 20:53   

Red, jeszcze jedno oficjalne podziękowanie na forum:)

Ogólnie chylę czoła przed tak prężnie działającym wielunskim forum :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
milenkaka 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 31 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-07-08, 09:37   

jak już tak wszyscy wszystkim radzą to ja też poproszę, ślub 23.08.2014, uroczystość niewielke (najblizsza rodzina i przyjaciele), wszystko juz mamy wstepnie ugadane oprocz kamerzysty i fotografa... co do pierwszego caly czas sie wahamy, czy w ogole chcemy film, natomiast z fotografem mamy duzy dylemat, bo sie nie znamy :) polecono nam w sali, którą zarezerwowalismy pana michała borowskiego, zdjęcia nam się jak najbardziej podobaja ale szuakmy opinii, jaki jest, jak sie z nim wspolpracuje, jak sie zachowuje, czy dlugo trzeba czekac na oddanie materialu itp. jesli ktos cos wie na ten temat i chce sie podzielic to bede wdzieczna za kazda sugestie

Usunięto reklamę.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2013-07-27, 11:16, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
newrot 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-11, 22:10   

Witam, mam pytanie odnośnie nowej sali weselnej "King" w Kraszkowicach, czy ktoś z Was organizował tam wesele lub był tam na imprezie weselnej? Chodzi głównie o jakość jedzenia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
nhandu 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 51
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-13, 18:48   

Z tego co się orientuje to na sali King możliwe jest "wstawianie" cateringu więc trzeba by było ostrożnie podchodzić do opinii, sami też oferują kuchnie ale nie wiem jakiej jakości...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Smerfetaa 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 18 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-18, 15:06   Wesele Drobnice.

Ja z czystym sumieniem poleciłabym Kalinę w Drobnicach... Jedzenia dużo, pyszne, zwłaszcza ciepłe dania (zimna płyta bez rewelacji, ale ciepłe dania - ilość i jakość, nadrabiają:), obsługa w porządku. Rzeczywiście pani rozwozi wódkę w wózku sklepowym, ale mi to akurat nie przeszkadzało:) Jak dla mnie i dla wielu moich znajomych - numer 1 wśród sal weselnych!

Co do Perły. Byłam tam raz, sala piękna, obsługa ok, ale jedzenie... Ja bym tam swojego wesela nie robiła, ale terminy mają zajęte, więc chyba ludziom się podoba:)

Luxton - słyszał ktoś? Byłam raz, sala też bardzo ładna, jedzenie w porządku. Ogólnie byłabym na tak, choć jedzenie bardziej smakuje mi w Kalinie!

Teraz szukam zespołu...i mam mętlik...

Chciałam MAXIM ze Skomlina, ale 11.10.2014r. mają zajęte - może jakaś parka zrezygnuje:)

Chyba że 13 września 2014r. zwolni się Kalina, to wtedy miałabym wymarzony duet;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
adam.zawada111 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-07-24, 14:48   

cześć! nie wiem czy w dobrym temacie piszę, jak coś to mnie poprawcie. szukam fotografa na wesle, interesuje mnie dariusz łuczak - ma ktoś jakieś doświadczenia po współpracy z tym panem ?
prosze o opinie wszelakie... z gory dzieki





Proszę nie reklamować innych portali.
Ferbik
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2013-07-24, 15:17, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW