R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Jaro
2008-10-13, 09:44
Telewizja kablowa
Autor Wiadomość
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-03-21, 16:10   

Z powodu planowanych prac w sieci elektrycznej budynku SDK na os. Wyszyńskiego w dniu 23 marca (sobota) możliwe są przerwy w dostępie do Internetu oraz odbiorze programów RTV w godzinach 7-10.

Przepraszamy za utrudnienia.
Info: TVK
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Eugenia Mroczna 
Słyszał o Wieluniu
GnijacaPannaMloda



Wiek: 84
Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 16
Skąd: Wieluń/Sandvika
Wysłany: 2013-03-22, 08:53   

Hmm a czy wiecie może kiedy nastąpi koniec "normalnej" i włączą analogową ? :shock:
_________________
Kobiety i koty zawsze robią co chcą, więc mężczyźni i psy
niech się z tym pogodzą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-22, 13:15   

Nie później niż 20 maja nastąpi wyłączenie telewizji analogowej na naszym terenie.

Mapa_wylaczen2.jpg
Źródło: http://cyfryzacja.gov.pl/Harmonogram,wylaczen,748.html
Plik ściągnięto 101 raz(y) 40,95 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Eugenia Mroczna 
Słyszał o Wieluniu
GnijacaPannaMloda



Wiek: 84
Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 16
Skąd: Wieluń/Sandvika
Wysłany: 2013-03-22, 13:50   

Dziękuję, baaardzo zainformację :oops: :oops:
_________________
Kobiety i koty zawsze robią co chcą, więc mężczyźni i psy
niech się z tym pogodzą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2013-03-27, 18:37   

wieluniaczek napisał/a:
Jakieś pierwsze informacje się pojawiły.
Trudno mi ocenić czy na lepsze- zobaczę po jakimś czasie.

Cytat:

W kwietniu w sieci TVK WSM nowe kanały - zastąpią nPremium, którą znikną z rynku 5 kwietnia br.

Planujemy dołączyć:
1. Ale Kino+ HD
2. FilmBox HD
3. Filmbox Extra
4. Filmbox Family
5. Fox HD
6. FoxLife HD

Wszystkie w/w kanały będą dostępne cyfrowo, w wersji analogowej dostępne będą: Ale Kino, Filmbox oraz Fox. Kanał CBS Europa zostanie wyłączony w wersji analogowej i będzie dostępny jedynie cyfrowo.

źródło: http://www.tech.wsm.wielun.pl/


Moim zdaniem filmboxy to słaby punkt, technicznie słabo wyglądają (nawet ten HD), merytorycznie też. Lepiej byłoby bez nich za to z niższą ceną.

A ktoś wie czy będzie w kablu nowa niezależna telewizja ? www.zamach24.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-28, 20:25   Coraz bliżej wyłączenia sygnału analogowego telewizji

Cytat:
Mieszkańcy naszego regionu jako pierwsi w województwie łódzkim będą musieli przełączyć się na telewizją cyfrową. Już w kwietniu wyłączony zostanie sygnał analogowy w powiecie pajęczańskim i w kilku gminach wieluńskiego.


22 kwietnia nastąpi odłączenie nadajnika w Częstochowie, którego zasięg przypada na powiat pajęczański: Działoszyn, Kiełczygłów, Nowa Brzeźnica, Pajęczno, Rząśnia, Siemkowice, Strzelce Wielkie, Sulmierzyce oraz część powiatu wieluńskiego: Konopnica, Mokrsko, Osjaków, Pątnów, Wieluń, Wierzchlas.

Z kolei 20 maja planuje się odłączenie nadajnika w Kaliszu. Sygnał analogowy przestanie docierać do gmin: Biała, Czarnożyły, Ostrówek, Skomlin oraz gmin w powiecie wieruszowskim.

Coraz bliższy termin przejścia na nadawanie cyfrowe jest okazją do uaktywnienia się oszustów. Podają się oni za przedstawicieli operatorów oferujących usługi w zakresie dostrajania odbiorników, bądź proponują po atrakcyjnych cenach urządzenia do odbioru cyfrowej TV. Fałszywi akwizytorzy mogą także nakłaniać, do podpisywania nowych, rzekomo niezbędnych, umów abonamentowych.

Policjanci apelują więc, aby z rozwagą podchodzić do promocyjnych ofert zakupów i podpisywania jakichkolwiek umów. Najbardziej narażoną grupą osób są oczywiście ludzie starsi, samotnie mieszkający, którzy mogą stać się łatwym celem naciągaczy.

- Urządzenia do odbioru telewizji cyfrowej są dostępne w cenie 100 zł, a sygnał nadawany jest już od roku - mówi sprzedawca w jednym z wieluńskich sklepów RTV. - Nie rozumiem, dlaczego ludzie czekają z zakupem do ostatniej chwili? Już teraz można oglądać 15 kanałów z jakością o niebo lepszą od"śnieżenia" z tradycyjnej anteny.

Źródło: http://wielun.naszemiasto.pl


512dba583e929_o.jpg
Plik ściągnięto 115 raz(y) 68,5 KB

_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-29, 11:18   

31 lipca wylacza calkowicie sygnal analogowy na terenie naszego kraju.
Nasz okreg to glownie kwiecien i maj. Wylaczone zostana nadajniki Wroclaw/Wreczyca/Lodz/Mikstat
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-09, 20:49   

Czy u Was dziasiaj też jest taka słaba jakość sygnału na programach dodatkowych?
Na wszystkich dodatkowych mam moc sygnału 95% za to jakość 17-20%. Tnie się i nie da się tego oglądać. :evil:
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-09, 20:55   

U mnie w porządku.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 11:22   

Gregg Sparrow, u mnie podobnie jak i u Ciebie. Problem narósł w momencie gdy nastąpiła zmiana programów, wymuszona zamieszaniem wokół NC+
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-10, 12:39   

miko 005 napisał/a:
Problem narósł w momencie gdy nastąpiła zmiana programów, wymuszona zamieszaniem wokół NC+

Dokładnie tak. Jak tylko zmienili programy to się pochrzaniło a od tej niedzieli to już jakość sygnału się ga dna. :evil:
 
   
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-10, 12:53   

Ja nie tak dawno zwracałem uwagę na ten problem z odbiorem nie których programów dodatkowych na kablówce , u mnie one do dzisiaj nie kiedy występują , pamiętasz ,, miko005.. :? .
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 13:57   

Roj, to co było przynajmniej u mnie wtedy, a te dzisiejsze zakłócenia, to jak niebo i piekło :twisted:
Nie ma co, trzeba powiadomić o problemach TVK WSM :razz:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-10, 14:13   

miko 005 napisał/a:
Roj, to co było przynajmniej u mnie wtedy, a te dzisiejsze zakłócenia, to jak niebo i piekło :twisted:
Nie ma co, trzeba powiadomić o problemach TVK WSM :razz:


No niestety trzeba ich o tym powiadomić , ciekawe jak oni będą ten problem tłumaczyć :566:
 
   
Mailia 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd: Wln
Wysłany: 2013-04-12, 19:20   

Na stronie telewizji kablowej są przedstawione 3 dekodery. Czy może mi ktoś powiedzieć, czy one są niezbędne do oglądania telewizji cyfrowej na naszej kablówce ? Dekodery te mają też wejście na karty. Czy jeśli zainstaluje sobie taki dekoder, to mogę włożyć kartę np. cyfry + i będzie mi działać owa platforma ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW