R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Sonda o RZW - opinie, uwagi, błędy

Jak Wam się podoba wieluńskie radio?
Jest OK!
16%
 16%  [ 32 ]
Może być!
30%
 30%  [ 60 ]
Jest do niczego!
46%
 46%  [ 91 ]
Nie mam zdania na ten temat!
6%
 6%  [ 13 ]
Głosowań: 196
Wszystkich Głosów: 196

Autor Wiadomość
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-27, 12:28   

Ferbik, trzeba by było ich zapytać, ale widocznie Oni sami chcą podwyższyć swoją renomę, bo słuchacze widocznie tego nie robią.
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-06, 07:58   

ywis napisał/a:
na falach eteru 88,6 fm muzyka będzie brzmiała równie wspaniale jak w klubie 'Protector', a program radiowy będzie realizowany sprawniej i przyjemniej dla 'ucha' słuchaczy.




No i jak tam drodzy słuchacze, poprawiła się jakość muzyki na falach 88,6 FM, no i czy program radiowy jest już lepszy :?: :wink:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2005-09-07, 09:58   

no ba! pewnie, że tak 8) zetka i rmf sie chowa :lol:
a tak powaznie to ja nie chce zmian, przyzwyczaiłam się juz :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-07, 10:08   

Dominika, to chyba tak jak każdy. Co prawda Ja słucham tylko audycji wieczornych i nie są najgorsze, a reszta to porażka dla mnie.
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-09-07, 11:37   

ywis napisał/a:
Co prawda Ja słucham tylko audycji wieczornych i nie są najgorsze




Oooo, to już sukces w Twoim wykonaniu, jeszcze pare lat i będziesz słuchał RZW od rana do wieczora, a do tego dojdzie jeszcze wieczorna modlitwa i różaniec raz w tygodniu, rzecz jasna w Radiu Maryja :wink:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-07, 20:30   

J_a_r_o_ napisał/a:
do tego dojdzie jeszcze wieczorna modlitwa i różaniec raz w tygodniu, rzecz jasna w Radiu Maryja


Raczej nie, a nawet na pewno :)
 
   
chlllopaki
[Usunięty]

Wysłany: 2005-10-07, 10:35   

Tak czytam komentarze i sie smieje, bo RZW nigdy nie bedzie takim radiem jak Z czy RMF z tego wzgledu, ze jest to radio lokalne w polowie amatorskie. TAK TAK POLAMATORSKIE, tak samo jak Nasze Radio - Sieradz, czy np. Radio SUD - Kępno. Jakosc audycji nigdy nie bedzie tak dobra jak w radiach komercyjnych z tego względu, ze nie mamy profesjonalnego sprzetu. I nawet Numark z Protectora w niczym tu nie pomoze. A sluchacze??? Chyba nikogo nie uraze,ale wiekszosc z nich to mieszkancy okolic, a nie samego Wielunia.Musze jednak przyznac, ze widac maly progress w dzialaniach Bogny bo wrocila na fale eteru audycja sportowa (Wielkie Yol i THX) - jedyny program ktory slucham w rzw. Jednak sport w wykonaniu A. StEpiNskiego z muzyczka Shedows w tle odpowiadal mi duzo bardziej,ale to tylko moja prywatna opinia.
P.S. Pamietam taka kultowa audycje w RZW "Eurobit Wieluński Hit" Radka Sobczyka - moze mala rekultywacja (napewno istnieja archiwa,jesli nie sluze moimi).
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-10-07, 12:29   

Wracajac do tematu politycznego i artykulu w DŁ. Ten artykul jest tak apolityczny jak ja jestem pletwonurkiem... smierdzi i kapie w nim z kazdej strony wazelina do pewnych osob, natomiast probuje sie zwalczyc Kiedosa. Na szczescie bezskutecznie, bo zostal poslem. A jesli inni go krytykuja, niech najpierw pokaza czy zrobili chociaz 1/4 takich rzeczy jakich dokonal Kiedos...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MG34
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-20, 20:27   

Tak sobie poczytałem te posty i przyszło mi do głowy, że przecież nie musicie słuchać tego radia i czytać lokalnej prasy i to będzie najlepszy komentarz do tych mediów. Jest tyle świetnych rozglośni w nesie i sacie, że spokojnie możecie wybrać te swoje ulubione. Z drugiej strony uczciwa konkurencja i uczciwe zasady funkcjonowania, czyli samofinansowanie się rozgłośni załatwi wszystko. Jak RZW nie będzie mieć słuchaczy, którzy za to zapłacą to po prostu padnie. Pod jednym wszakże warunkiem - nie będzie prezentów finansowych ze strony samorządów, urzędów i innych instytucji publicznych, które na siłę ożywiają tego pajacyka z naszych podatków (i często wbrew nam).
 
   
ciekawski
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-21, 18:46   

Ja najpierw z pytaniem, moze pozniej troche podyskutujemy. Co sadzicie o nowych osobach w radiu? Od kilku miesiecy pracuja tam Dominika Pawluk (DJ), Ewelina Lis (serwisant), Wojtek Muzal (serwisant i DJ, dawniej korespondent). I jeszcze co sadzicie o nowej audycji Ich Dwoje w piatki po 18?
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-21, 20:12   

Wojtek Muzal daje rade :) Podobny glos ma do Gabrysia - czasami ich myle :) Ale Gabrys ma specyficznosc prowadzenia... jesli chodzi o pozostalych - trudno mi sie wypowiedziec, nie zwrocilem uwagi. Audycja "ich dwoje"... hmmm temat skrojony troszke moim zdaniem, ale trzeba innowacji... powiem wam, ze podobaja mi sie ostatnie zmiany w radio - sa na lepsze. Wracajac do tego programu... Anka! Badz bardziej wyluzowana :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-22, 12:00   

Cytat:
Wojtek Muzal daje rade n Podobny glos ma do Gabrysia - czasami ich myle n Ale Gabrys ma specyficznosc prowadzenia... jesli chodzi o pozostalych - trudno mi sie wypowiedziec, nie zwrocilem uwagi. Audycja "ich dwoje"... hmmm temat skrojony troszke moim zdaniem, ale trzeba innowacji... powiem wam, ze podobaja mi sie ostatnie zmiany w radio - sa na lepsze. Wracajac do tego programu... Anka! Badz bardziej wyluzowana n




Dodam jedynie od siebie, że Ferbik wyjął mi to wszystko prosto z ust... :grin:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-03-17, 19:55   

Radio jak radio - nie ma co wymagać cudów. duży + za możliwość słuchania w necie. Oczywiście duży (-) za horoskopy i cos tam imionach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Panciatka 
Dojeżdża PKSem
I can't hear you



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 215
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-18, 20:02   

radio jak radio fajnie jest posłuchać,ale mogliby częśćiej puszczac nowsze kawałki...powrót do starszych piosenek nie jest złym pomysłem ale żyjąc w wieku techno i dance wskazane byłyby szybsze rytmy na rozruszanie towarzystwa;chociaz nie miałabym tez nic przeciwko gdyby cały dzień puszczali:NINE MILLIONS BICYCLES...ta piosenka jest nie do opisania--->miodzio .... :lol:
_________________
Koniec jest już w początku, a jednak brnie się dalej...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-18, 22:39   

Panciatka napisał/a:
NINE MILLIONS BICYCLES



Nine million bicycles.... that's a fact, it's a thing we can't deny, like the fact that I will love you till I die.....


tez lubie :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW