R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Książeczki opłat WSM

Czy w Twoim domu lub w domach Twojej najbliższej rodziny korzysta się z książeczek opłat WSM/Wspólnoty itp?
Tak, korzystam z książeczek opłat
35%
 35%  [ 7 ]
Nie, nie korzystam z książeczek, ale chciał(a)bym mieć taką możliwość
0%
 0%  [ 0 ]
Nie, nie korzystam(y) z książeczek, ale w mojej najbliższej rodzinie jest/są osoby które korzystają
25%
 25%  [ 5 ]
Nie, ani w przypadku mojego lokalu, ani w przypadku najbliższej rodziny nikt nie korzysta z książeczek opłat
40%
 40%  [ 8 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-12, 17:32   Książeczki opłat WSM

Ostatnio w czasie wizyty na ul. Struga 1 byłem świadkiem akcji pt "drukowanie książeczek opłat" dla właścicieli i lokatorów budynków WSM. Widok absolutnie przerażający. Ogromne stosy zadrukowanych blankietów, które ktoś musi podzielić, pospinać, roznieść itd...

Osobiście nie dokonałem chyba nigdy żadnej płatności przy pomocy takiego blankietu i w zasadzie jest to dla kompletne marnotrawstwo papieru, czasu pracowników, tonerów - innymi słowy pieniędzy właścicieli i lokatorów, bo to każdy z nas musi przecież za to zapłacić. Niby to niewielkie pieniądze w skali jednego lokalu pewnie są, ale w skali całej Spółdzielni ?!?

Ale zdaję sobie sprawę z tego, że być może osób takich jak ja - nie korzystających z blankietów, może być mniejszość - dlatego chciałbym prosić Was o odpowiedź w ankiecie.

Ankieta dotyczy wszystkich właścicieli/lokatorów bloków - nie tylko tych WSM, ale także zarządzanych przez inne podmioty.
Poniżej rozwinięcie zaproponowanych odpowiedzi - aby wszystko było jasne:

Tak, korzystam z książeczek opłat - tutaj mamy wszystko jasne

Nie, nie korzystam z książeczek, ale chciał(a)bym mieć taką możliwość - chodzi o te budynki/Wspólnoty w których takie książeczki nie są drukowane, a właściciel płacąc za lokal musi sam wypełnić odpowiedni druk na poczcie

Nie, nie korzystam(y) z książeczek, ale w mojej najbliższej rodzinie jest/są osoby które korzystają - chodzi o sytuację w której za lokal w którym mieszkamy płacimy przelewem/zleceniem z konta (lub robią tak rodzice), ale np. nasza babcia/dziadek korzystają z książeczek opłat. Chciałbym uwzględnić w ankiecie również takie osoby - ponieważ ankieta w internecie bez tej opcji dałaby zapewne mocno sfałszowany wynik :wink:

Nie, ani w przypadku mojego lokalu, ani w przypadku najbliższej rodziny nikt nie korzysta z książeczek opłat - tutaj również chyba jest jasne o co chodzi ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW