R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ferbik
2011-11-28, 19:46
TURNIEJE
Autor Wiadomość
grubson112 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 36
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 31
Skąd: wielun
  Wysłany: 2011-11-28, 12:23   TURNIEJE

Dużo ludzi gra w csa w wln można by sie zorganizowac i zrobic jakis turniej wpisowe bylo by 40 druzynowo po czterech co wy na to ?? macie jakis pomysł piszcie :P :D [/b]

Counter-strike (1).jpg
Plik ściągnięto 112 raz(y) 113,61 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
xoxov][ 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 123
Piwa: 2/2
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-11-28, 17:07   

nie ten dział. Co do pojedynków, to już CI pisałem... 4n4 to starożytne czasy i od wersji 1.3 nikt tak nie gra. Tylko 5n5 3n3 albo 2n2. Teraz miejsce.. na traugutta w szkole podobno coś organizują, ale wątpie czy pozwolą Ci zorganizować coś takowego, a innego miejsca raczej nie ma.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
grubson112 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 36
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 31
Skąd: wielun
Wysłany: 2011-11-29, 22:22   

No ok a jakies info na temat turnieju tego na tragutta napisz mi ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
xoxov][ 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 123
Piwa: 2/2
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-11-30, 00:05   

http://wielun.biz/viewtopic.php?t=11778
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-30, 12:51   

Nie, moja wiedza się wtedy zweryfikowała, bo sam go organizowałem, tylko wewnątrzszkolny. Zresztą, zeszły rok mi udowodnił że w takich konkursach sztywne i dobrze przemyślane zasady muszą być.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-30, 15:06   

tak, zgadza się w technikum długosza na traugutta mamy co rok turnieje cs'a, ale tak jak pisze kolega wyżej tylko dla uczniów szkoły, a czy dałoby rade coś takiego zorganizować dla ludzi z zewnątrz to nie wiem...poza tym musieliście by znaleźć jakąś osobę która się zna na tym dobrze i wszystkiego by dopilnowała.. :roll:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-11-30, 16:46   

U nas nie da rady, wierz mi. Nikt nie będzie siedział dwa dni żeby pracownię postawić, chyba że byłby to na tyle poważny turniej że każdy przynosił by swojego peceta (wtedy znów jest kwestia infrastruktury sieciowej). Przypominam, że tylko w zeszłym roku dwa razy wysypały się serwery, padł jeden pecet i dwa musiałem w trakcie turnieju formatować. Zresztą wyciągnąłem z tamtego wnioski i na ten rok (jeśli się odbędzie) to regulamin będzie zupełnie inny...

@ d@vid, co by nie nabijać postów...
tak, wiem, ale to naprawdę pikuś, najfajniejsze było jak w połowie półfinałów dowiedziałem się że za 20 minut jest zakończenie (dobrą godzinę wcześniej niż planowane). Pracownia była stawiana dwa dni, serwery też czyste, backup na szybko postawiony. Ale się wysypało i tyle. Jeden hw fail (zdechła płyta, wyczucie czasu...), dwa wiry, ale skąd..? pojęcia nie mam.
Ostatnio zmieniony przez kitor 2011-12-02, 22:01, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
grubson112 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 36
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 31
Skąd: wielun
Wysłany: 2011-11-30, 23:05   

W sumie masz racje znam taka osobe co sie na tym zna dobrze ogranicja i wg wiec jak cos bede wiedzial dam znac :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-01, 00:35   

Dwa razy prowadziłem turniej w ZS2, nigdy nie było problemów. I to na dwa mecze na raz, 2 komputery na których stały tylko hlds i dwa klienty do zarządzania oboma serwerami, sam rcon, żadnych amxów i innych dodatków. Wszystko bezproblemowo wg zasad wcześniej ustalonych szło, wynikła tylko jedna zmiana, iż miało iść systemem pucharowym ale zrobiliśmy na koniec zwycięskie trzy drużyny tabelę i każdy z każdym. Ze sprzętem na szczęście nie było problemów, miałem przygotowany zapasowy serwer jeszcze w razie czego ale nie było potrzeby. Owszem dzień wcześniej całe popołudnie spędziłem w sali na przygotowaniu klientów, serwerów, configów itd. ale potem wszystko szło sprawnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
grubson112 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 36
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 31
Skąd: wielun
Wysłany: 2011-12-02, 11:06   

Można było by sie styknąc usiasć na spokojnie np na popa przy piwku i pogadac na ten temat masz jakis gosci którzy graja i sie zbierzemy hmm ?? moje gg 9503857
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
papierek 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 47
Skąd: Wierzchlas
Wysłany: 2011-12-26, 22:49   

A więc, nie wcinam się w dyskusje, ale. W zeszłym roku byłem z ekipą na Sieradzkiej w tamtejsze ferie zimowe. Nie wiem jak było ze strony technicznej, ale z naszej strony, graczy było bardzo fajnie, zajęte 3 miejsce, z aspiracjami na dużo więcej w tym roku. Dlatego informujcie o każdym turnieju csowym w Wieluniu, chętnie się pojawię, albo dołączę do kogoś poszukującego oporu w teamie :) Nawet jak dacie wpisowe powiedzmy 50 zł od 3 osobowego teamu, to znajdą się ludzie, a sam napewno chętnie pojadę.

Nie wiem jak gdzie indziej, ale na Sieradzkiej było to raczej słabo zorganizowane, ja jako gracz, wiedziałem jakie komendy wpisać w server aby się przyjemniej grało, niż admin. Nie wspominam o podglądaniu przeciwnika na kamerce z góry, oraz o podsłuchiwaniu gdzie lecą :D

Jednakże przy organizacji takiego turnieju, chętnie sam pomogę, jako kilkuletni gracz csa, dobrymi radami itp. Dlatego chciałbym aby turnieje nie były zamykane tylko na szkoły, grajmy w powiecie, w gminie. Naprawde fajna atmosfera jest, gdy w jednym miejscu spotyka się 20 fanatyków jednej gry :)

P.S. Jeżeli na ferie planowany jest taki turniej, lub w nieodległej przyszłości to dajcie znać, będziemy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-26, 23:02   

Ja sobie marzę o turnieju w BF3 na xBox360 :) Bije CSy na łeb, na szyję :) Jakby ktoś był chętny, to czekam info :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
papierek 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 47
Skąd: Wierzchlas
Wysłany: 2011-12-26, 23:04   

Ferbik, takie gry to tylko na WCG :D Ale co prawda, to prawda, BF3 przerasta CSa wszystkim, prócz jednego, grywalności :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-26, 23:46   

papierek napisał/a:
Ferbik, takie gry to tylko na WCG :D Ale co prawda, to prawda, BF3 przerasta CSa wszystkim, prócz jednego, grywalności :)


hahaha, dokładnie :grin:
dodałbym jeszcze próg wymagań jakie ma BF3 i jakie ma CS, w CS'a może grać każdy...w BF3 niestety tylko posiadacze nieco nowszego sprzętu :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-12-27, 08:11   

papierek napisał/a:
BF3 przerasta CSa wszystkim, prócz jednego, grywalności

Widać, że nie grałeś w BF3 albo grałeś chwilę.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW