R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Porada w sprawie pilota do tv ;]
Autor Wiadomość
onaaa 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 07 Cze 2009
Posty: 16
Skąd: okolice Wln
Wysłany: 2012-04-16, 15:55   Porada w sprawie pilota do tv ;]

Witam,

Posiadam telewizor Phocus NR CRT 14S. Zakupiłam teoretycznie uniwersalny pilot z phocusa. Tzn. PHOCUS uniwersalny remote control - dokładna nazwa z aukcji. Niestety bez instrukcji.. Czy ktokolwiek byłby w stanie pomóc mi w zaprogramowaniu tego pilota o ile to możliwe. Szukałam w sieci, ale niestety nic...Przepraszam za moją chyba niezbyt profesjonalną wypowiedź, ale w ogóle się nie znam na tym.. Dodam,że wciskając jakikolwiek przycisk nie mruga dioda, a nie wiem czy powinna. Może ktoś potrafiłby coś doradzić?:)

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc i pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-04-16, 17:14   

Musisz pewnie mieć odpowiednie kody. Trochę poszperałem i jeśli chodzi o PHOCUS to znalazłem coś takiego; 0534; 0544 Teraz tylko trzeba spróbować je wprowadzić. A jak to zrobić? Zobacz pod poniższym adresem.
http://www.piloty.republika.pl/uniwersalne.html
Tam na dole strony jest odnośnik do - Programowanie pilota uniwersalnego

Życzę powodzenia.

PS.nie zapomnij o bateriach w pilocie ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
onaaa 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 07 Cze 2009
Posty: 16
Skąd: okolice Wln
Wysłany: 2012-04-16, 19:39   

Dziękuję:) Tak rozumiem, byłam na tej stronie:) A bateryjki nowe:D Włożone w pilot, dobrą stroną :P To na pewno nie to ;] Kody znalazłam też jakieś chyba 6 nawet. Chodzi o to, że nie mam na tym pilocie przycisku SET czy TV, a z opisu tej instrukcji wynika,że raczej są konieczne;/ Dziwny pilot, chyba nadaje się przez okno :P Albo ja jestem taka wybitnie zdolna:D
Jeśli ktoś miałby jakiś pomysł to proszę o radę;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
onaaa 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 07 Cze 2009
Posty: 16
Skąd: okolice Wln
Wysłany: 2012-04-16, 23:03   

Z tego co się dowiedziałam ten pilot nie jest w ogóle do tv, a do dvd i podobno nie jest uniwersalny;] także.. nic z tego ;]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-04-17, 04:51   

Proponuję pilot nabyć w Azet Elektronik, ul. SIERADZKA. Ja mialam nietypowe stare dvd, i też kupowałam do niego pilot w trzech miejscach. A taki uniwersalny, a działały dwa przyciski i najlepsze, że nie do tych funkcji. Poszłam do ww sklepu i dostałam idealny. Kosztował 29zł albo 29.90zł, nie pamietam dokładnie. A jak by nie mieli na miejscu, to zamówią, tylko musisz zostawić zaliczkę. Najlepiej podaj model tv i model pilota jaki był oryginalny.
Co do tego pilota co masz, zawsze masz prawo zwrotu,poza wyjątkiem wyprzedaży-wtedy sprzedający ma prawo nie przyjąć zwrotu.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
fanzie 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 420
Piwa: 5/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-21, 11:37   

Sorry za OT ale 'zawsze masz prawo zwrotu' tego zawsze nie byłbym tak pewien. Nasze prawo nie precyzuje do końca tej kwestii.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-04-21, 22:06   

Jeżeli chodzi o wymianę towaru na inny to nie powinno być problemów. Jeżeli chodzi o gwarancję, to sprzedawcy robią wszystko, by nie dochodziło do wymiany towarów uszkodzonych na nowe, a w niektórych zwrot pieniędzy.
Wolą oddać zakupiony u nich towar do serwisu, nawet jeśli dłuży się to w czasie.
Ja jak szukałam pilota to odwiedzałam sklepy razem z odtwarzaczem DVD. Fakt, że piloty działały, jednak nie reagowały na odtwarzacz.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW