R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o głos w konkursie "Stypendium z Wyboru"
Autor Wiadomość
eddiemj 
Dojeżdża PKSem
eddiemj


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 106
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-21, 14:07   Prośba o głos w konkursie "Stypendium z Wyboru"

Witam.

Piszę na naszym forum już od jakiegoś czasu i staram się szukać pewnego wsparcia w miejscach, gdzie mam przyjemność udzielać się w większym lub też w mniejszym stopniu. Szukam zatem pomocy z Waszej strony bowiem startuję w niesamowicie trudnym do wygrania konkursie internetowym www.stypendiumzwyboru.pl.

Rywalizuję tam z grupą liczącą ponad 600 osób! Liczba ta nie jest tak straszna jak mogłoby się wydawać ponieważ rywalizacja toważyszy mi od zawsze i wiem, że mam ogromną szansę wygranej! Nie pozostaje mi nic innego jak uprzejmie prosić o pomoc poprzez oddanie na mnie swojego głosu pod moją pracą aplikacyjną, która znajduje się pod adresem: http://stypendiumzwyboru....rzyszlosci-1076 (Trzeba kliknąć Zaloguj, aby zagłosować potem wyświetli się prośba aplikacji, ale ją pomijamy i wtedy pokaże się przycisk "oddaj swój głos")

Absolutnie nie chcę, abyście zagłosowali na mnie ponieważ jestem z Wielunia. Pragnę, abyście szczerze porównali pomysły oraz rozpatrzyli wagę "ofert" jakie przedstawiają tam uczestnicy i wyobrazili sobie jak wygrana danych uczestników może wpłynąć na nich samych oraz być może na inne osoby. Jak mój cel ma się do zakupu laptopa lub lustrzanki to pozostawiam Waszej ocenie.

Nie ukrywam, że co najmniej kilkanaście aplikacji jest absolutnie kapitalnych i będzie mi nad wyraz trudno z nimi rywalizować. Do tego potrzebowałbym jak największej ilości głosów jednak z drugiej strony oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że najlepsi tego konkursu nie wygrają. Nie będę także za wszelką cenę wszystkimi mało moralnymi i nie do końca uczciwymi "sztuczkami" uczestniczył w tej zabawie. To tylko tak w ramach wyjaśnienia, abyście wiedzieli, że nie jestem chory na tę wygraną. Po trupach nigdy nie dochodzę do celu bowiem dla mnie liczy się tylko mądra i ciężka praca. Także nie będę dla Was namolny oraz uciążliwy ponieważ nic na siłę w życiu nigdy nie osiągnąłem i zapewne nie osiągnę – to nie jest mój styl.

Jeśli macie pytania dotyczące konkursu piszcie do mnie w tym temacie. Z miłą chęcią odpowiem także w szczegółach jak widzę wykorzystanie tej wygranej np. dla mieszkańców Wielunia.

Jeśli masz ochotę poznać mnie jeszcze bliżej i porównać to o czym tutaj piszę i o co aplikuję z rzeczywistymi krokami jakie dokonałem do tej pory odwiedź moją stronę internetową www.ruchtozdrowie.com.pl. W przypadku, gdybyś oddał na mnie swój głos a ja w przyszłości bym Cię zawiódł byłaby to dla mnie osobista porażka. Dlatego też, zagłosuj na mnie w pełni świadomie! Upewnij się, że nie jestem facetem z przypadku i to, że naprawdę jestem godny Twojego poświęcenia. Upewnij się, że nie zmarnuje Twojego cennego czasu i zainteresowania moją osobą.

Ciężko nad tym wszystkim pracuję i mogę obiecać, że swojej motywacji nie utracę jeszcze bardzo długo! Utracę ją dopiero wtedy, kiedy nie będę widział sensu tego wszystkiego co robię. A sens oraz idea jaką promuję i pielęgnuję jest ogromna oraz przede wszystkim bardzo trwała! Jestem także pewien tego, że ta idea oraz moja motywacja będzie jeszcze silniejsza!

Dziękuję za oddanie na mnie swojego głosu oraz za wszelką pomoc w nagłośnieniu mojej aplikacji (Być może również Twoi znajomi na mnie zagłosują, gdzie dotrą do mnie poprzez np. Twoje udostępnianie i lajkowanie na Facebooku). Wszystko będzie dla mnie bardzo pomocne i będę za to niesłychanie wdzięczny! Może kiedyś będę miał możliwość odwdzięczyć się bezpośrednio Tobie lub komuś z Twojej rodziny.

Pozdrawiam

Tomasz Gustaw

http://stypendiumzwyboru....rzyszlosci-1076

www.ruchtozdrowie.com.pl

www.youtube.com/watch?v=Y...=1&feature=plcp

www.facebook.com/gustawtomek
Ostatnio zmieniony przez eddiemj 2012-06-17, 15:35, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-21, 14:15   

Poszedł głos ode mnie. Ze względu na normalność i zamiłowanie do tego, co robisz :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2012-05-21, 14:48   

Lubie to!
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mixas 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 455
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-21, 14:51   

Głos poszedł. Pozdrawiam i życzę powodzenia Tomaszu.
_________________
www.michaldudek.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
darkness 
Przejeżdżał przez Wieluń
WIELUNIANIN



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 75
Piwa: 3/1
Skąd: Stąd
Wysłany: 2012-05-22, 08:52   

Głos oddany :smile: POWODZENIA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2012-05-22, 11:35   

Tomek, ode mnie również :)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wielunianka1992 
Ma stragan na targu



Pomogła: 5 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 571
Piwa: 7/13
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-05-22, 12:39   

Głos oddany, myślę że w pełni zasłużony :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mnino 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 164
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Osjaków
Wysłany: 2012-06-02, 14:00   

Zagłosowałem i zachęcam innych do oddania głosu na forumowego kolegę!
_________________
strona internetowa Osjakowa i okolic
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2012-06-02, 14:45   

Ode mnie i od Gagatek też masz głosy :)
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
eddiemj 
Dojeżdża PKSem
eddiemj


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 106
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-17, 15:50   

Na chwilę obecna mam 216 głosów, (które się liczą do konkursu) z czego, aż 340 osób kliknęło "lubię to". Szansy wygranej nie ma jeśli chodzi o głosy internautów, ale jeszcze jest szansa poprzez głosy mecenasów (czyli sponsorów), którzy dają swoje głosy!

Temat na forum jest odwiedzany ponad 350 razy także zainteresowanie jest ;)

I tak już dzięki Wam uzyskałem sporą ilość głosów, ale na na ostatniej prostej proszę jeszcze o kilka głosików! Gdybyście mieli także kilka zaufanych osób, które by mogły zagłosować i mogłyby zapytać się swoich ziomków o głosy to udostępnijcie im linka! Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie i pomoc mojej osobie!

Pozdrawiam!

Tomek Gustaw
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mienki 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 39
Skąd: Wielun
Wysłany: 2012-06-20, 13:34   

Oddaje glos! Pozdro
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW