R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kupowanie agd online .
Autor Wiadomość
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2012-11-13, 14:39   Kupowanie agd online .

Ktoś może kupował agd do domu za pośrednictwem tej strony electro.pl , każda opinia mile widziana . Ewentualnie może znacie jakieś inne strony .
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 14:50   

Kupowałam u nich lustrzankę, ceny konkurencyjne, jakość obsługi bardzo wysoka. Polecam ten sklep.
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 15:28   

Kupowałem pralkę oraz lodówkę. Pralka ok, natomiast w lodówce były elementy popękane. Nie jest to raczej ich wina, lecz producenta, bądź też transportu. Jestem raczej na tak.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kamol 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 7 razy
Wiek: 44
Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 387
Piwa: 5/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 16:25   

Sam osobiście kupowałem aparat foto a mój znajomy cały sprzęt AGD do kuchni. Spokojnie mogę polecić. Z innych sklepów szybko, sprawnie i bezproblemowo kupowałem w Morele.net, Agito.pl czy Redcoon.pl.
_________________
życie to sztuka wyboru
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2012-11-13, 18:17   

Neo24.pl, kupiona zmywarka. Bardzo szybki transport z wniesieniem przez kuriera, wszystko odpakowane na miejscu. Gwarancja door-to-door. Coś się spierniczy, to kurier przyjedzie pod drzwi po zmywarkę :) .
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
vanilia1000 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 6 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Kwi 2010
Posty: 221
Piwa: 4/1
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 18:33   

ja kupowałam pralkę na kajt24.pl. z pralką wszystko ok - trzeci rok działa bez zarzutu a była tańsza o 500 zł w porównaniu z cenami w saturnie, media itp.
z electro osobiście nie korzystałam, ale słyszałam dobre opinie.
_________________
"Umrze miasto, jeżeli budowa jego będzie zakończona"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 19:04   

Sporo AGD kupowałem online. Nazw sklepów nie pamiętam, ale zazwyczaj sprawdzałem cenę przez ceneo i wybierałem tani i w miarę sprawdzony sklep.
Z Electro mam mieszane uczucia. Z jednej strony ceny mają bardzo dobre, ale z drugiej przez masowość czasami mają problemy z dobrym załatwieniem zamówienia. Zamawiałem lodówkę i dwa razy przyjechała do mnie uszkodzona (wina kuriera, ale z drugiej strony to oni tego kuriera wybrali). Lodówki w transporcie praktycznie wcale nie były zabezpieczone przed wywróceniem. Nauczony doświadczeniem bardzo dokładnie obejrzałem lodówkę przed odbiorem i niestety dwa razy odmówiłem odbioru, bo były uszkodzone.
Jeszcze innym razem miałem z Electro taką przygodę, że odsyłałem błędnie zamówioną zmywarkę i została uszkodzona w transporcie. Mimo tego, że ewidentnie po opakowaniu było widać uszkodzenie (uderzenie prawdopodobnie widlakiem na magazynie), to Electro odebrało uszkodzony sprzęt i spisało protokół z kurierem (wydaje mi się, że jeśli widać uszkodzenie i jest protokół, to powinni odmówić przyjęcia od kuriera). Skutkiem tego musiałem ponownie na własny koszt zamawiać transport uszkodzonego sprzętu z magazynu Electro do siebie.
Tak jak mówiłem - ceny ok, ale obsługa czasami do bani.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-13, 20:39   

red napisał/a:
zazwyczaj sprawdzałem cenę przez ceneo


Dzień zaczynam od śniadania, a zakupy.. Od CENEO :D

Maciej, nie kupowałam sprzętu poprzez stronę, o którą pytasz, natomiast kupowałam odkurzacz na stronie megamarket.com.pl i śmiało możesz kupować, są godni polecenia :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2012-11-13, 21:36   

Ja od ładnych paru lat kupuje w sklepach internetowych. W Electro do tej pory kupowałem najwięcej " różnego sprzętu" i jestem zadowolony (od aparatu cyfrowego i lustrzanki po pralkę i kilka sztuk tv). Ostatni zakup robiłem w agito (wcześniej czytałem na Naszym forum jak i innych) Tv i Blu-Ray (modelu Tv jaki brałem nie było w electro) i jestem zadowolony.
Co do Kajta to 5 lat temu Tv kupowałem i byłem osobiście w Oleśnicy. Obsługa totalne nieporozumienie, ale na szczęście ogarnąłem info, dane jak i opinie na necie i wiedziałem " o co kaman".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
agatob 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 262
Piwa: 22/16
Skąd: z okolic Wielunia
Wysłany: 2012-11-14, 08:01   

Ja kupowałam u nich zmywarkę i jestem zadowolona z obsługi, ceny. Poza tym polecam też agito.pl
_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2012-11-14, 12:16   

Moim zdaniem trudno określić czy sklep jest "dobry" czy "zły" - sprzedają tysiące rzeczy miesięcznie i zawsze trafi się kilka "wpadek". Kupuję na Neo ale raz zrobili mnie w balona z telewizorem - złożyłem zamówienie i przez miesiąc zwodzili mnie (już jedzie, już będzie, za chwilę, itd.) a ostatecznie napisali, że przyszedł ale jest uszkodzony. Kupiłem w końcu na Electro. Przez Neo jednak nadal kupuje od czasu do czasu. Praktycznie całe AGD do kuchni kupiłem w sklepach internetowych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2012-11-15, 12:25   

Dzięki za liczną odpowiedź , chyba jednak u nich kupie . Mam jeszcze jedno pytanie , używa ktoś agd samsunga np lodówka , płyta indukcyjna .
Oglądaliśmy wiele modeli różnych firm na żywo i samsung naprawdę dobrze wygląda .

OgioN, dawno Cię nie było :564:
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-15, 12:45   

Ja mam lodówkę Samsunga, działa w porządku, jedyny jej minus to srebrne drzwi na których miały się nie odciskać ślady po palcach, a nie do końca tak jest (ale i tak wygląda ładniej niż biała lodówka).
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-11-15, 13:08   

maaciej76 napisał/a:
Mam jeszcze jedno pytanie , używa ktoś agd samsunga np lodówka , płyta indukcyjna .
Oglądaliśmy wiele modeli różnych firm na żywo i samsung naprawdę dobrze wygląda .
No design mają ładny natomiast nie wiem jak z jakością. Do RTV Samsunga przekonany jestem, ale co do AGD to bardziej przekonują mnie takie firmy jak Bosch/Siemens, chociaż odnoszę wrażenie, że Samsung tutaj radzi sobie coraz lepiej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2012-11-15, 13:31   

Ja mam Samsunga. Przekonaly mnie do tego artykuly na necie oraz rada znajomego z serwisu, ktory powiedzial, ze najlepsze lodowki robi teraz Samsung i LG. Mam Samsung RL58GEGIH, dokupiłem do niej stelaż na butelki i jest cacy :) . Na razie stoi pół roku, ale na nic nie mogę narzekać.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW